Dida Baby Uyku Tulumu (Kullananlar)

Siz de Dida baby uyku tulumu hakkında bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Hem kiz hem de erkek çocuklarınız için kullanacak en iyi uyku tulumu arayışında mısınız?

Gelin biz de sizler için kız ve erkek çocuklarınız için dida baby uyku tulumunun özelliklerinden, kullanıcı yorumlarından ve fiyatından bahsedelim.

Dilerseniz tavsiye uyku tulumumuza hemen başlayalım.

DidaBaby Uyku Tulumu Nedir?

Tamamen organik bir tulum olmasından dolayı çoğu annenin de çocuklar veya bebekleri için tercih ettiği bir üründür. Paçalarının ribanalı olması da bebeğinizin uyurken ayağına dolaşmasını veya yukarı doğru sıyrılmasını önlüyor.

Ekoteks sertifikalı %100 organik bir pazen kumaştan üretilmiştir.

Dida Baby Uyku Tulumunu Özellikleri

  • Organik bir kumaştan üretilmiştir.
  • Çift katlı veya tek katlıdır. Sıcak havalarda tek kat, soğuk havalarda da çift katlı tercih edebilirsiniz.
  • Şalvar kesim olduğu için bebek veya cocuk içerisinde rahat hareket edebiliyor.
  • Tulumlar boydan fermuarlı olmasına rağmen yaka kısmında fermuarın kapalı olmasından ötürü bebeğinizin tenine zarar vermemektedir.
  • Yeni doğan, 6 ay, 1 yaş, 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş, 6 yaş, 7 yaş ve 8 yaşa kadar ürünleri bulunmaktadır.
  • Dilerseniz dida baby tulumlarını bebeğinizin ölçülerine uygun şekilde de diktirebilirsiniz.
  • İnce yazlık kolsuz ve kışlık kalın çeşitleri bulunmaktadır.

Uyku tulumu seçerken Tog değerine de dikkat etmelisiniz, dilerseniz buradan tog değeri hakkındaki yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Dida Baby Uyku Tulumu Kullanan Kişilerin Yorumları

Trendyol üzerinden kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göz gezdirelim;

‘’İyi ki aldım diyorum,keşke daha önceden alsaymışım.. O kadar kaliteli ve yumuşacık ki geceleri içim rahat uyuyorum. üstünü açtı mı derdi kalmadı.’’

‘’Cildi çok alerjik terleyen oğluma aldım 5 yaşında ve bu zamana kadar nasıl görmemişim bu ürünü kendime kızıyorum geceleri kalk üstünü ört derdi de bitti üstelik artık üst değiştirmeden uyuyoruz terletmeyen harika bir kumaşı var kumaşı alıp diktirmeye uğraşsan daha pahalıya mal oluyor tavsiye ederim.’’

‘’Cok begendik geceleri vazgecilmezimiz oldu. dogdugundan beri ustune ortmeyip hep tulumlarla uyuturum oğlumu en rahatı bu kesinlikle. tesekkur ederiz.’’

Dida Baby Uyku Tulumu Fiyat Bilgisi

2022 Nisan ayı itibariyle Dida Baby kışlık uzun kollu tulumları 150 TL civarında, yazlık uyku tulumları ise 110 TL civarında satılmaktadır.

Yorum yapın