Kilo Aldıran Mama Rehberi – En İyi 12 Marka

Kilo Aldıran Mama Rehberi – En İyi 12 Marka

Zayıf bebeğiniz için kilo aldıran mama arayışı içerisinde olabilirsiniz. Gün içerisindeki beslenme düzenlerine bağlı olarak her bebek için, farklı aylarda kilo değerleri değişkenlik göstermektedir. Elbette tüm ebeveynler yeterli kiloya sahip olan sağlıklı bebeklerinin olması için çaba sarf eder.

Bebeğinizin yeterince beslenmediğini düşünüyorsanız, önereceğimiz mamalar arasından bütçenize uygun olan tercihleri değerlendirebilmeniz mümkün olur. Kilo aldırıcı etkilerinin yüksek seviyede olması nedeniyle başarılı sonuçları kısa süre içerisinde alabilmenizi sağlarlar.

Eğer yeteri kadar beslendiklerini düşünüyor fakat kilo almadıklarından yakınıyorsanız, metabolizma hızları yüksek olabilir. “Her şeyi yedirdim, ama kilo almıyor :(” diyorsanız, bu durumda sağlık kontrolünden geçirmenizde fayda olacaktır.

Hangi mama kilo aldırır diye araştırıp duruyorsanız bu rehberimizde sizlere yardımcı olacağız. Sürekli güncel olarak tuttuğumuz bu rehber size ve bebeğinize iyi gelecek.

Bebeklere kilo aldıran yiyecekler için okuyabilirsiniz: Bebeklere Kilo Aldıran Sağlıklı Yiyecekler: 1 Ayda 3 KİLO!

Doğru mama seçimleri ile bebeğim kilo alamıyor sorununu çözüme kavuşturabilmeniz söz konusudur. Besleyici etkileri fazla, kendine ait özel değerleri bulunan mamalarla önemli seviyede takviye oluşturabilirsiniz. Kilo alımı destekleyici mama özelliğine sahip avantajlarıyla bebekleriniz için belirli süre boyunca kullanarak aradaki farkı görebilirsiniz.

Kilo Almayan Bebeklere Özel 12 Mama

Bebeğinizin kilosunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, özel olarak üretilen destekleyici mamalar ideal seçeneklerdir. Bazı anneler bebekleri yeterli kiloda olmalarına rağmen ekstra kilo almalarını isteyebilirler. Sağlıklı olmaları durumunda ideal kilolarını korumaları yeterli olur. Aşağıda yer alan listede sizler için incelediğimiz kilo almayan bebekler için mamalar tercihlerini bulabilirsiniz.

Aptamil Bebek Maması

1-Aptamil 1

Kilo aldıran mama kategorisinde listede ilk sırada yer verdiğimiz Aptamil markası, farklı yaş aralığına sahip olan bebeklerde kullanım için uygundur. En önemli özelliği içeriğindeki kanıtlanmış prebiyotik lifler sayesinde anne sütüne yakın olması ve bebek bağışıklık sistemini desteklemesidir.  Bebeğin ihtiyacı olan kilo desteğini ve boy uzamasını sağlar.

Buraya tıklayarak Amazon üzerinden uygun fiyatlarla orijinal Aptamil marka mama satın alabilirsiniz.

2-Bebelac Gold 1- Bebelac 1

En iyi kilo aldırıcı mamalar arasında yer alan Bebelac Gold, anne sütünün olmadığı durumda veya yetmediği zamanlarda en iyi kalitede güvenli bir beslenme avantajını sunar. Fermente içeriklidir. Gaz kabızlık yapmaz. Bebelac Gold mama kilo aldırır mı sorusuna sahip olan anneler için öğünlerde kullanılmasıyla fazlasıyla destek sağlar özelliktedir. Anne sütüne yakın özelliği taşıyor olmasıyla, sütü yetersiz olan anneler için ideal kullanımı sunar.

Bebelac 1 de en iyi kilo aldırıcı mamalar arasında yer alır. Yenidoğan için hazırlanmış olan Bebelac 1’in içeriğinde; demir, omega-3, omega-6, protein, kalsiyum, folik asit, vitamin, mineral, prebiyotik lif, balık yağı, nükleotid ve taurin bulunur. Demir içeriği ile bilişsel gelişimi destekler. 

5’i 1 arada içeriğindeki demirle Bebelac Çocuk Devam Sütü bebeğinizin bilişsel gelişimini destekler.

Kilo Aldıran Mama Rehberi Bebelac

Buraya tıklayarak Amazon üzerinden uygun fiyatlarla orijinal Bebelac Gold marka mama satın alabilirsiniz.

3-Evolvia Nutripro

Omega-3, demir ve vitamin desteğiyle birlikte Evolvia markasının ürettiği alternatif kilo aldıran mama kategorisinde ön plana çıkıyor. Bebeğiniz için kullandığınızda pozitif etkisini gösterecek özelliğiyle birlikte fark yaratır.

www.evolvia.com.tr/evolvia-nutripro-1

4-Humana 1

İçeriğinde bulunan özel vitaminlerle, zayıf bebeklere hangi mama verilmeli hakkında cevabı veren markalardan biri Humana. Tüm destekleyici içeriğiyle birlikte kolay kullanım avantajıyla da ön plana çıkar özelliğe sahip.

www.akakce.com/devam-sutu/en-ucuz-humana-1-bebek-sutu-300-gr-fiyati,575769.html

5-Hero Baby Sütlü Elmalı Tahıllı

Bebeklerin damak tadına uygun kilo aldırıcı mama bulmak zor. Hero Baby, kilo alımına pozitif katkı sağlayacak sütlü elmalı tahıllı ürününde başarılı kullanım olanağında etkilidir.

www.hero.com.tr/baby/ürünler/tahıllı-kaşık-mamaları/sütlü-elmalı-8-tahıllı 

6-Hipp

Organik yapısıyla ön plana çıkan Hipp mamalar, zayıf bebeklere hangi mama verilmeli hakkında soru işaretlerini gideren besin değerlerine sahiptir. Başarılı kullanımıyla birlikte, kısa süre içerisinde olumlu gelişmeleri elde edebilmede özel standartları sunar.

www.hipp.com.tr/sut-formulu/urunler/hipp-combioticR/hipp-combioticR-bebek-suetue

7-Golden Goat 2

Keçi sütü içeriğiyle zayıf bebeklerinizin kilo almasını sağlayabilirsiniz. Avrupa’nın en çok tercih edilen markalarından biri olarak kaliteli değerleriyle her zaman günlük öğünler için verilebilir.

www.goldengoat.com.tr/beslenme-memnuniyeti/2-numara-devam-sutu

8-SMA

SMA mamanın 2 numaralı ürünü olarak satışa sunulan özelliğiyle mama kilo alımına ciddi derecede destek vermektedir. Çoğu annenin ilk tercihlerinden biri olarak kullanılır. Zayıf bebeklere hangi mama kilo aldırır? sorusunu başarıyla cevaplamada etkin değerlere sunar.

SMA marka mamaları incelemek için hemen buraya tıklayın.

Kilo aldırıcılığını öğrenmek isteyenlere: 7 Maddede SMA mı? Aptamil mi? Karşılaştırması

9-Humana 2

Omega-3 ve yağ asitleri içeren özelliğiyle, kilo alımında doğrudan etkiye sahiptir. Özel kilo aldıran mama kategorisinde değerlendirilmesiyle fark yaratır. Kilo almayan bebekler için mamalar listemizde maliyet oranına göre en iyi mama seçeneklerinden biri olarak yer alır.

www.akakce.com/devam-sutu/en-ucuz-humana-2-800-gr-fiyati,55004981.html

10-Hipp Sütlü Yoğurtlu

Kilo alırken aynı zamanda protein desteğinin maksimum seviyede olmasına yönelik Hipp markası tarafından hazırlanmıştır. Bebeklere kilo aldıran özel mamalar arasında bulunur.

www.hipp.com.tr/ek-gida/urunler/sutlu-sutsuz-tahilbazli-ekgida/sutlu-ek-gidalar/yogurtlu-meyveli-tahil-bazli-ek-gida/

11-Hero Baby Organik Tahıllı

Zayıf bebeklere hangi mama verilmeli? diye endişeli bir soruya sahipseniz, değerlendirebileceğiniz bir başka seçenek. Hero Baby markasının geliştirdiği organik tahıllı ürünle doğal desteğin sağlanabilmesi mümkün.

www.hero.com.tr/baby/ürünler/tahıllı-kaşık-mamaları?age=all

12-Bebivita

Bebivita markası, kilo aldırıcı etkisiyle sunduğu mama seçeneğiyle kullananları memnun etmeyi başaran özel seçenekleri sunuyor. İçeriği hakkında ve aklınıza takılan diğer sorular hakkında bilgi edinmek için değerlendirme yaptığımız Bebivita Mama Hakkında Her Şey: Bebivita Mama Fiyat yazımızı okuyabilirsiniz.

www.bebivita.com.tr/index.php?id=33103

Her biri özel olarak kullanım deneyimine sahip olan alternatifler arasında; Bebekler için en iyi kilo alma maması hangisi sorunuzu kullanım deneyimiyle cevaplayabilirsiniz. Paylaşılan linkler, satın alabileceğiniz online adreslere hızlıca ulaşmanız için eklidir.

Hangi Mama Bebeklere Daha Çok Kilo Aldırır?

Yukarıda paylaştığımız 12 farklı mamanın tamamı, zengin içeriğiyle birlikte oldukça besleyici değere sahip olarak ön plana çıkarlar. Hangi mama daha çok kilo aldırır hakkında kullandığınız ölçeğe ve bebeğinizin gelişim durumuna bağlı değişkenlikler söz konusu olabilir. Bu durumda herhangi biri için kesin sonuç verir demek yanlıştır.

Bebeğe kilo aldıran mamalar var mı? konusunda arayışlarınızı gidermenize yönelik mevcut olan listede aynı zamanda hangi mama kilo aldırır? sorusunu da cevaplamış olacaksınız. Kullanan annelerin pozitif yorumlarına göre şekillenen listedeki mamaların verdiği sonuçların sağladığı etki kullanımla birlikte görülebilir.

Yeteri kadar mama verdiğiniz bebeğinizde hemen sonuç beklemek yerine bu süreci yaymalısınız. Gerektiğinden fazla mama yedirmeniz durumunda aşırı kilo (obezite) gibi sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Kilo alma durumunda büyük zorluk yaşıyorsanız, en iyi tercih doktora başvurmanız olur.

Hangi mama kilo aldırır? : Nasıl Seçebilirim?

Mamaların her biri çok özel, peki hangi mama daha çok kilo aldırır? sorusu sıklıkla karşılaşılan sorulardan biridir. Üretici markaların tamamı besleyici içeriğe önem veren ayrıcalığı sunar. Dolayısıyla kullanımlarıyla birlikte en iyi standartların bulunarak bebekleriniz gelişimine olumlu katkı sağlamanız mümkün olur.

Satın alım tercihlerinizden önce kilo aldıran mama olarak içeriklerini, markaların kendi paylaştıkları seçenekler üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Online siparişler ya da kilo aldırıcı mama eczane teminlerini sağlayabilmeniz olanağı da bulunur. Eczanelerde verilen tavsiyeler arasında yukarıda yazılı olan maddeli seçeneklerden birine rastlamanız olasıdır.

Her Bebek için Kilo Aldıran Mama Kullanılabilir mi?

Bebekler için kilo aldıran mamalar her yaş grubu için değerlendirilebilir özelliktedir. Markaların ürünleri numaralarına göre değişim gösterir. Seçiminizi yaparken, değerlendirme kriteri olarak bunu da göz önünde bulundurmanız mümkündür.

Fiyatları markadan markaya değişim gösteriyor olduğu gibi bütçenize uygun markalar arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kilo aldıran mama seçeneklerinin tamamı özel üretime sahip oldukları gibi içerikleri değişkenlik gösterir.

Genel olarak tahıl, pirinç, Omega 3, yağ asitleri, meyve desteğine sahiptirler. Bebeklerin damak tatlarına uygun olan formülleriyle kullanıma uygundurlar. Emziren anneler için destekleyici olabildikleri gibi sütü az olan annelerin de kullanımı için iyi anlamda etki gösterirler.

“Kilo Aldıran Mama Rehberi – En İyi 12 Marka” üzerine 3 yorum

Yorum yapın