Soffio Bebek Bezi Kullananlar

Siz de Soffio bebek bezi almak istiyorsunuz ama diğer annelerin fikirlerini mi merak ediyorsunuz? Gelin biz de sizler için Soffio bebek bezi hakkında incelememizi ve yorumları açıklayalım.

Soffio Bebek Bezi İncelemesi

Soffio bebek bezleri, A101 marketlerinde satılan bir üründür. Piyasadaki diğer bebek bezlerine göre fiyatı oldukça uygun olduğu için birçok anne tarafından tercih edilmektedir.

Bebeklerin hassas cildine uyum sağlaması, bebek bezlerinin önemli bir özelliğidir. Uyum sağlamayan bezler, bebeklerin cildinde kızarıklıklara sebep olabilir. Soffio bebek bezleri, uygun fiyatının yanı sıra birçok farklı özellikleri ile de öne çıkan bir üründür.

Soffio bebek bezlerinin özellikleri şu şekildedir:

 • Esnek yan bantlar
 • Nefes alan dış yüzey
 • Ekstra kuru tabaka
 • Islaklık göstergesi
 • Bebek losyonu

Bebek bezleri yüksek emici özelliklere sahip olmalıdır. Soffio bebek bezleri, ekstra kuru tabaka özelliğine sahip olduğundan, bebeklerin altı uzun süre kuru kalır. Pekçok anne, bebeklerinin altını ne zaman değiştirmeleri gerektiğini tam olarak bilemez. Bu bebek bezi, ıslaklık göstergesi ile donatılmış olduğundan, bebeğin altının ne zaman değiştirilmesi gerektiği konusunda uyarıda bulunur.

Soffio bebek bezleri, yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu özellik, bebeklerde olası tahriş ve kızarıklığı önler. Fiyat ve kalite açısından annelerin en sık tercih ettiği külot bezler arasında yer alır.

A101 Soffio Bebek Bezi Fiyatı Nedir?

Bebek bezleri seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, bezlerin numaralarıdır. Bebek bezleri, 0 ile 6 arasında numaralandırılmaktadır ve büyüklüklerine göre seçilmelidir. Yenidoğan bebekler için 1 numara bebek bezleri tercih edilmelidir. Soffio bebek bezleri, uygun fiyatları ile öne çıkan bir bebek bezi markasıdır.

A101 online mağazaları ile fiziksel mağazaları arasında fiyat farklılıkları olabilir. Genellikle, A101 Soffio bebek bezi fiyatları aşağıdaki gibidir:

Bebek Bezi NumarasıBebek Bezi BoyutuAdet SayısıFiyatı
1Yenidoğan40 adet49 TL
2Mini42 adet60 TL
3Midi34 adet60 TL
4Maxi30 adet60 TL
5Junior23 adet60 TL
6XL20 adet60 TL

Soffio Bebek Bezi Kullananların Yorumları

Soffio bebek bezi, uygun fiyatı ve kalitesi nedeniyle birçok anne tarafından tercih edilmektedir. Kadınlar kulübü gibi birçok yerde Soffio bebek bezi hakkında yorumlar bulunmaktadır. Bazı yorum örnekleri şunlardır:

 • “Soffio bebek bezi, Sleepy bebek bezlerinin de üreticisi olan Eruslu Sağlık Ürünleri tarafından üretiliyor. Ayrıca kalite olarak da Sleepy’e oldukça benziyor. Bir süredir kullanıyorum. Ve memnun olduğumu söyleyebilirim.”
 • “Uzun süredir A101 Soffio bebek bezinden başkasını kullanmıyoruz. Şu ana kadar bir problem yaşamadık. Emiciliği yüksek, fiyatı son derece ucuz. Pahalı markalara o kadar para vermektense bunu almak daha mantıklı.”
 • “Geçtiğimiz günlerde ilk defa zorunlu olarak kullanmak zorunda kaldık ve çok beğendik. Bugüne kadar pahalı markalara boşuna o kadar para ödediğimizi anladık. Ürün her açıdan iyi ve oldukça tatmin edici. Bir süredir kullanıyoruz ve bugüne kadar herhangi bir problem yaşamadık. Dolayısıyla kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum. A101 marketlerde, oldukça uygun fiyatlarla satılıyor.”

Soffio Bebek Bezi Kullananların Bazı Şikâyetleri

Soffio bebek bezi kullanıcıları arasında, bazı memnuniyetsizlikler de bulunmaktadır. Kadınlar kulübü gibi yerlerde paylaşılan bazı şikayet yorumları şunlardır:

 • “Uzun bir süreden beridir Soffio kullanıyorduk. Fakat bir süre önce problemler baş göstermeye başladı. Kullandığımız bezler içindekileri sızdırmaya başladı. Ayrıca bebeğimde kaşındı ve pişik oluştu. Bu yüzden kullanmayı bıraktık.”
 • Kızlar ben 8 aylık kızım için A101 Soffio bebek bezi aldım. Başlangıçta sorun yoktu fakat birkaç gün sonra kızımın cildinde kızarıklıklar fark ettim. Önce bezden kaynaklanabileceğini düşünmedim ama bunlar artınca bez değişikliği yaptım, bir şeyi kalmadı. Önermiyorum.
 • Arkadaşımın tavsiyesi üzerine A101 Soffio bebek bezi aldım fakat oğluma hiç iyi gelmedi. Bilmiyorum belki de onun cilt yapısından dolayı böyle oldu, sizin bebeğiniz bir sorun yaşamayabilir. Fakat kendi adıma konuşacak olursam bu ürün hakkında olumlu bir şey söyleyemeyeceğim. Biz hiç memnun kalmadık.

Yorum yapın