Kadınlara Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Evliliğinizdeki özel günler, annenize alacağınız bir anneler günü hediyesi, iş arkadaşınızın yılbaşı çekilişinde çıkması ya da çok yakın bir dostunuzun doğum günü hediyesi… Almak istediğiniz hediye ne olursa olsun, bir kadına alınacaksa binlerce çeşit ürün mevcut. Yine de kadınlara alınacak en güzel hediyeler konusunda seçimlerinize yardımcı olacak öneriler var bu yazıda.

Kadınlara Alınacak En Güzel Hediyeler

Özel günlerde aslında bir kadına alınabilecek başlıca hediyeler bellidir. Yıldönümünüz ise tektaş bir pırlanta ile bu güzel günü taçlandırabilirsiniz. Arkadaşınıza bir doğum günü hediyesi alacaksanız bir ayakkabı onu değerli hissettirecektir. Akla ilk gelenler hep bu saydıklarımız oluyor. Ama sıra, özel günler dışında bir hediye almaya geldiğinde işler biraz karışıyor doğrusu…

Bir kadın ister eşiniz ister anneniz, ister büyükanneniz, isterse en sevdiğiniz dostunuz olsun ona hediye almakta zorlanabilirsiniz. Hatta belki yakın bir arkadaşınıza danışırsınız. Bu yazıdaki bazı basit tüyolarla sevdiğiniz kişiye alacağınız hediye tam onun istediği şey olacak. Tabii o kişiyi bizden daha iyi tanıdığınızı düşünerek son seçimi yine kendiniz yapmalısınız.

Bakım Ürünleri

Kadınlar bakım yapmaktan, bakımlı ve güzel görünmekten hoşlanırlar. Biz erkekler de bakımlı olmayı severiz ama kadınlar bu durum için biraz daha fazla zaman harcar. Yüzlerine ve saçlarına ne kadar zaman ayırıyorlarsa, bedenlerine de bir o kadar önem verdiklerini unutmayın. Hatta aldığınız hediyelerle bakım yaparken biraz da şımaracaklardır. Günün yorgunluğunu atmaları için ultra lüks bir banyo keyfini hak etmiyorlar mı sizce? Güzellik ve bakım ürünlerinin bazıları oldukça pahalı olduğundan önceden ilgili ürünlere dair fikir edinmeye bakın.

Mücevherat ya da Aksesuar

Tek taş bir yüzüğün kadınlar üzerinde bıraktığı etkiyi anlamanız olanaksızdır. Ancak o anki tepkisinden ve size daha fazla değer vermesinden bu etkiyi bir nebze olsun anlayabilirsiniz. Ona zarif ve kibar bir kadın olduğu iltifatını etmiş olursunuz. Bununla birlikte kolye, bileklik ve küpe alabileceğiniz takı çeşitleri arasında bulunur. Ayrıca şallar, eşarplar ve hatta el çantaları bir kadına alabileceğiniz hediyelerdendir. Bu soğuk kış günlerinde, pandemi dolayısıyla ne kadar evden çıkamasak da işe giderken giyeceği şapka ve eldivenin sıcaklığı sizi hatırlatacaktır.

Kendin Yap ya da Pişir

Aşçılığınızı göstermenin zamanı geldi. Hep anneleriniz ve eşleriniz mi bir şeyler hazırlayacak. Biliyoruz, muhteşem yaptığınız yemekler var. Ama bu sefer kek yapma günü. Hazırlayacağınız kakaolu, çilekli ya da vanilyalı keklerle onların gönlüne taht kuracaksınız. İlk denemede olmadı diye üzülmeyin, bir kek yapmak maksimumu birkaç saatinizi alır. Tekrar deneyin.

Bunun yanı sıra el becerilerinize güveniyorsanız ona kendiniz bir şeyler hazırlayabilirsiniz. Örneği bir çanta yapabilirsiniz. İnternet ortamında bununla ilgili onlarca video mevcut. Belki de fotoğraflarınızı çıkarttırıp güzel bir albüm oluşturabilirsiniz.

Çalışan Kadınlara Özel Hediyeler

ofis-hediyesi-kadinlara

Bazı kadınlar, çalışmadan duramazlar ve onlara asla “Çalışma” diyemezsiniz. Kendilerini gerçekleştirdikleri ve hayata karşı dimdik durdukları yer belki de çalıştığı işyeridir. Sürekli olarak oturarak çalışan kadınlar için ne tür bir hediye alabileceğinize dair aklınızda soru işaretleri varsa o soru işaretlerini sakince bir kenara bırakabilirsiniz. Zira masa başında çalışan bir kadına verilebilecek en güzel hediyeler bel destek yastıkları, bilek destekli mousepadler, kupalar ya da oturma minderleri gibi seçenekler olabilir. Uygun fiyatlı ve işlevsel ofis hediyeleri ne kadar doğru bir hediye seçimi yaptığınızın göstergesidir.

İstanbul aynı gün teslim hediye olanağı sunan Happy Hours’a göz atın!

Birlikte Zaman Geçirme

Cimriliğin lüzumu yok öyle değil mi? Hediye almaktansa birlikte geçireceğiniz zamanlar belki de daha değerli olacaktır. Covid-19 tedbirleri kapsamında sinema ve restoranlar kapalı olduğu için biz bu fikirleri biraz ileri tarih için söyleyelim.

Hangi kadın için bir sürpriz düşünüyorsanız, iptal edin. Onu güzel bir kahvaltıya davet edebilirsiniz. Hatta kahvaltı saatleri uygun değilse akşam sinemaya gidebilir, patlamış mısır eşliğinde romantizm dolu bir film izleyebilirsiniz. Tabii bunları evde de yapabileceğinizi unutmayın.

Kadınların mutfakta erkeklerden çok zaman harcadıkları bir gerçek. Bu yüzden ona güzel bir yemek tarifi kitabı alabilir ya da kendiniz hazırlayabilirsiniz. Hadi, burada biraz kurnazlık yapalım ve hazırlayacağınız yemek tarifi kitabına en sevdiğimiz yemekleri ekleyelim. Hangi yemekleri yemekten daha çok keyif alıyorsanız onları yemek tarifi kitabına ekleyebilirsiniz. Böylelikle hep sevdiğiniz yemekler önünüze gelecektir.

Yorum yapın