İnofolic Combi Kullananlar

Siz de buraya ınofolic hakkında bilgi almaya mı geldiniz? O zaman hemen söyleyelim, son derece doğru bir yerdesiniz. Bu yazıda sizlerin kafasını hiçbir biçimde karıştırmayacak, en doğru, en yalın anlatımla, en güvenilir bilgileri en ince detayına kadar vereceğiz.

Hadi dilerseniz hemen başlayalım. Sözü daha fazla uzatmayalım.

İnofolic Combi Nedir?

  • İnofolic Combi kendi özel kapsül formunda satılan bir tür gıda takviyesidir.
  • Uzman doktor kontrolünde kullanılması gereken bir ilaçtır.
  • Özellikle kadınlar için üretilmiştir.
  • İlaç değildir.
  • Herhangi bir hastalığın tedavisi ve/veya yaranın iyileştirilmesi için kullanılabilecek olan bir ürün değildir.

İnofolic Combi içerik olarak şu bileşenlerden oluşur: Citric acid, l-Carnitine, Acetyl-L-Carnitine, selenyum, coenzim q10, vitamin b12, zinc, folic acid,

Ne İşe Yarar?

Üstte verilen bu bilgilerden sonra şimdi bu ürün ”Ne için kullanılır?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise bu ürün bir gıda takviyesi olduğu için insanların gündelik yaşamda karşılayamadıkları vitamin, mineral ihtiyaçlarını karşılama amaçlı olarak kullanılır.

İçeriği itibarı ile özellikle kadınların gündelik yaşamda gereksinim duyduğu tüm bileşenleri içerdiğinden kadınların daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlar. Yine içeriğinde yer alan coenzim q 10 ve selenyum sayesinde yaşlanma belirtileri ile savaşan anti aging özellikleri olan bir üründür.

Bunun yanı sıra inofolic combi kapsül ile hamile kalanlar da vardır. Özellikle kadınlarda yumurta tembelliği olması durumunda etkin sonuçlar verir ve bu tür bir sorunu olan kadınların hamile kalmasını sağlar.

Üreme işlevlerini artırma etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış durumdadır. Kimi kadınların kabusu olan poliskistik over sorununda da ek ürün olarak verilmekte ve olumlu bir etki yaratmaktadır.

Sonuç olarak son derece komplike olan ve çok fazla faydaları olan bir üründür.

Nasıl Kullanılır?

İnofolic kombi ara öğünlerde günde 1 maksimum eğer doktor öyle öneriyor ise maksimum 2 kere çiğnenmeden bol su ile tüketilmelidir.

Paket bitimlerinde mutlaka aksi doktor tarafından belirtilmediği sürece ara verilmelidir. Son derece hassas olan bir üründür. Kullanılmaya başlandığı andan itibaren etkilerini göstermeye başlar.

Hassas bir ürün olduğu için kesinlikle bir uzman kontrolünde başlanmalı ve takibi sağlanmalıdır.

Yan Etkileri Nelerdir?

İnofolic Combi’nin saptanan herhangi bir yan etkisi mevcut değildir. Burada herhangi bir yan etki oluşmaması için uzmanların önerdiği adette ve uzmanların önerdiği süre boyunca kullanılması gerekir. Günde 1 maksimum 2 adet kullanılması ve bu dozajın üzerine geçilmemesi gerekir.

Hamilelerin ve emziren annelerin kullanımı ise tamamen yine uzman hekime danışılarak olmalıdır.

İnofolic Combi Kullananların Yorumları

Şimdi de İnofolic combi kullanan kişilerin yorumları hakkında bilgi vermek gerekir ise kullanan kadınlar hangi amaçla kullanırsa kullansın sonuçtan bir hayli memnundur. Herhangi bir olumsuzluk beyan eden mevcut değildir.

Sadece günde 4 adet kullandığını söyleyen kişinin kilo aldığı yorumu vardır ki bu da son derece doğal ve normal olan, beklenen bir durumdur. Bunun dışında herhangi bir negatif, sorun teşkil eden yorum hiçbir yerde mevcut değildir.

O yüzden uzman hekim tarafından önerildiği zaman güvenle kullanılabilir. Herhangi bir sorun sıkıntı teşkil etmez.

İnofolic Combi Fiyat

Şimdi de son olarak inofolik combi fiyatının ne olduğunu ifade edelim.

20 adetlik paketinin 2021 Ekim ayı itibariyle güncel olan fiyatı bugün için piyasa satın fiyatı 81.70 Türk Lirasıdır.

Ayrıca bir de inofolic toz diye bir ürün daha vardır ama bu ürünün hem kullanım amacı, hem de fiyatı çok daha farklıdır. Burada bahsedilen combi olanıdır. İki ürün birbiri ile hiçbir biçimde karıştırılmamalıdır.

Yorum yapın