İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü: Hamilelik Kürü

Hamile kalmak için İbrahim Saraçoğlu incir kürü destekleyici doğal bir fayda sağlar. Anne adayı olmak isteyenlere yardımcı olmasının pozitif sonuçlarını gören çok sayıda kişi bulunuyor. Siz de eşsiz faydalara sahip meyvenin doğal dokusundan faydalanabilirsiniz!

İncir, pek çok açıdan sağlığa faydalı olduğu gibi yumurtlama için gösterdiği etkiyle benzersiz bir tüketim ürünüdür. İncir kürü kullananlar uygulama sürecinin tamamlanması sonrasında etkisini gösterebilmektedirler.

İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan mucize gibi bir tarifinin bulunuyor olmasıyla birlikte kürü hazırlamanız da oldukça basittir. Bu yazıda, hamile kalmak istiyorsanız doğal bir yöntemle nasıl bu süreci destekleyeceğinizi ve tarifini paylaştık.

İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü Ne Zaman Başlanmalı?

[geo_ad]

Bebek istediğinize kesin olarak karar verdiniz fakat bir türlü bebek sahibi olamıyor musunuz? Eğer öyleyse İbrahim saraçoğlu hamile kalma kürü başlangıcınızı yapabilirsiniz. Kür, hamileliği garanti etmese de bebek sahibi olmak isteyenlere fayda sağlar. Şu ana kadar kullanan çok sayıda kadın memnun kaldığı sonuçları almıştır.

İncir kürü İbrahim Saraçoğlu formülünün başlangıcını bebek sahibi olmada zorlandığınızda yapabilirsiniz. Hazırlanışı ve kullanışı oldukça kolay olduğu gibi size faydasını kısa süre içerisinde göstermeye başlayacaktır.

Kuru incirin faydaları İbrahim Saraçoğlu tarafından da onaylanmıştır. Hastalıktan, kilo alımına kadar insan vücudu için olumlu etkilerinin geniş olmasıyla hamile kalmak isteyenlere de yardımcı etki gösterir.

Bir kez kullan bırak şeklinde değil, belirli süre boyunca kullanılarak kürün faydasını görebilirsiniz. İncir meyvesinin içeriğinde bulunan hamileliğe yardımcı desteklerle birlikte tüketiminizi özel formül üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yazının devamında tarifiyle birlikte nasıl uygulamanız gerektiğini de paylaştık.

Hamile kalmak için bu yazıları da değerlendirebilirsiniz:

İbrahim Saraçoğlu Hamile Kalma Kürü Tarifi ve Uygulanışı

[geo_ad]

İbrahim Saraçoğlu yumurta büyütme kürü olarak da bilinen kürün hazırlanışını evde kendiniz kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İncir kürü tarifi:

  • 1 litre klorsuz su kaynatın
  • Su kaynarken 15-16 adet kuru incir ekleyin
  • 20 dk. boyunca kaynatmaya üstü kapalı olarak devam edin
  • Süre dolduktan sonra soğumasını bekleyin
  • Ilık hale geldikten sonra suyu süzün
  • 1 litrelik incirli suyu 2-3 bardağa ayrını
  • Öğünlerinizden 15 dakika önce aç karınla için

49 gün süresi boyunca kullanmanız gerekmektedir. İbrahim saraçoğlu incir kürü tarifi uygulaması başlangıcı 21 gün olarak belirlenmiştir. İlk kullanımda düzenli olarak bu süre boyunca kürü içmeniz gerekir. Sonra 1 haftalık ara vererek tekrar 21 günlük uygulama gerçekleştirmelisiniz.

İbrahim saraçoğlu incir kürü yapılışı için paylaştığımız yöntemle birlikte kolaylıkla uygulamanız mümkün olur. 42 gün aktif, 7 gün ara vererek rahatlıkla tüketebilirsiniz.

İncir kürü ile hamile kalmak için doğru uygulama adımlarını takip etmeniz önemlidir. Başlangıçtan itibaren sonlanmasına kadar paylaştığımız şekilde uygulama yapmalısınız.

İbrahim Saraçoğlu Kolay Hamile Kalmanın Yolları

[geo_ad]

Bitkisel tedavi paylaşımlarında Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu pek çok kişiye yardımcı tarifler hazırlar. Bu tariflerden biri olan İncir kürü ile hamile kaldımdiyenlerin sayısı da oldukça fazladır.

Yumurta kalitesinin artmasına bilimsel açıdan yapılan araştırmalarla katkı sağladığı belirtilen incirin, bu formülle uygulanması vücudunuza olumlu etki gösterir. Kullanmadan önce mutlaka incir alerjiniz olup olmadığını bilmelisiniz. İncire karşı reaksiyon gösteren bünyeler için kullanımı uygun değildir.

İncir kürü kullananlar herhangi bir sorun yaşamadan belirlenen süre boyunca formülü devam ettirebilirler. İbrahim Saraçoğlu kolay hamile kalmanın yolları olarak paylaşılan tarifte hem uygulanış hem de fayda gören kişinin fazla olmasıyla ön plana çıkar.

İncir Kürü Yan Etkileri var mı?

Tamamen doğal bir meyve olmasıyla birlikte, kürün hazırlanışı da su ve incir ile gerçekleştirilmektedir. Bu özelliklerinin tamamıyla yukarıda belirttiğimiz şekilde alerjik reaksiyon olmadan yan etki görmeniz genellikle söz konusu olmaz.

İncir kürü yapanlar tarafından paylaşılan etkileri arasında yan etki yapıldığından bahsedilmemiştir. En çok sorulan; İncir kürü kanama yapar mı? incir kürü akıntı yapar mı? incir kürü kasık ağrısı yapar mı? sorularıdır. Bu gibi etkileri tek başına yoktur.

Doğal hamilelik destekleyici özelliğinin bulunmasıyla, her zaman kaliteli içeriğinin faydalarını hamilelik için olduğu kadar sağlık açısından da bulabilirsiniz. İncir kürü ile hamile kalanlar bebeklerine de temel desteği sağlayacak süt yeterliliğine sahip olurlar.

İncir Kürüyle Hamile Kalmak
İncir Kürü ile Hamile Kalmak

İncir Kürü ile Hamile Kalanların Yorumları

[geo_ad]

Hamilelik isteyip, incir kürü desteğiyle yumurta kalitesini arttıran anneler tarafından yapılan yorumlar gerçek deneyimlerin aktarılmasıyla paylaşılır.

İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanarak en çok rağbet gören kürlerden biri olarak bilinir. Her zaman başarıyla kullanımının değerlendirilebiliyor olması ayrıcalıklarını değerlendirmek istediğiniz sonuçları sunacaktır.

İncir kürü yapanlar ve incir kürü ile hamile kalanlar, diğer anne adayı olmak isteyenler için özel yorumlara sahipler. Siz de bu kür sayesinde hamile kaldım diyorsanız mutlaka gönderi altında kendi yorumunuzu paylaşmalısınız!

Yorumlar:

Sağlıklı ve doğal bir kür olarak kullandım ve daha kullanımım devam ederken hamile kaldım!

Neriman Ç.

İbrahim Saraçoğlu’na ne kadar teşekkür etsem az! İncir kürünün faydalarını almaya başladığımızda eşimle birlikte çok sevindik. Şimdi 1 yaşında kızımız var.

Nergis A.

İbrahim saraçoğlu hamile kalma kürü sayesinde hamile kalma çabalarıma son noktayı koydum. Bir erkek çocuğuna hamileyim ve onu sabırsızlıkla bekliyorum.

Petek D.

Gerçekten çok faydalı bir özelliğe sahip. Kendimi her yemek öncesinde nasıl bunu içerim diye şartlamıştım ama gerçekten çok hafif. ibrahim saraçoğlu yumurta büyütme kürü olarak baktım ve bu tarifi buldum. Toplam 50 gün kadar sürdü ve şimdi hamileyim!

Arzu B.

Nihayet incir kürü ile hamile kaldım kızlar! Çok mutluyum!

Canan E.

İncir kürü ile hamile kalanların yorumları genel olarak bu şekilde. Her bebek isteyende olmasa da sağladığı etkileri oldukça faydalı bir süreci getiriyor. İbrahim Saraçoğlu hamile kalmak için incir kürü uygulamanıza bebek istiyorsanız siz de başlayabilirsiniz. Doktorunuza danışarak daha önce incir tüketmediyseniz mutlaka alerji testi yaptırmalısınız.

Saraçoğlu Youtube videosuyla incirin faydaları: Youtube

Yorum yapın