Elsa Boyama Sayfası: Karlar Ülkesi Resimleri

Elsa boyama sayfası, okul öncesi eğitim için eğlenceli çizim gerçekleştirmeyi sağlar. En popüler sayfalar Frozen ‘Karlar Ülkesi’ boyama çıktısı alarak boş alanların renklendirilebilmesi mümkündür.

Kraliçe Elsa’nın hikayelerinden oluşan resimler üzerinden çizim yaparak el becerileri arttırılacağı gibi, renk öğrenmesi de kolaylaştırılır. Boyama için her bir karakterin üzerine tıklayarak resimleri açabilir ya da yeni sekme üzerinden kolaylıkla yazdırabilirsiniz.

Birden fazla boyama seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi karakterleri tek tek indirmenizi aşağıda yer alan görsellerle yapabilirsiniz. Elsa ve Anna gibi başlıca seçeneklerden genel olarak Karlar Ülkesi (Frozen) resimlerine kadar bulabileceğiniz seçenekler mevcuttur.

[geo_ad]

Elsa Boyama Sayfası Karlar Ülkesi Resimleri: Özel Karakterler

[geo_ad]

Boyanmamış elsa resmi ve hikayede yer alan diğer tüm karakterlere ait boyama sayfası üzerinden çıktı alınabilir. LOL Bebek Boyama gibi benzeri olacak şekilde tek tıkla karlar ülkesi boyama yapılır.

Elsa Anna Boyama Resimleri

[geo_ad]

Hikayede geçen iki kraliçeden biri olan Anna boyama için, Elsa ile birlikte olduğu kısımlardan hariç olarak tek başına yer aldığı resimleri de paylaştık. Okul öncesi etkinliği olarak beceri geliştiren boyama aktivitesi hem öğretmenlerle hem de ebeveynlerle gerçekleştirilebilmektedir.

Elsa ve anna boyama sayfalarının bulunduğu resimlerin tamamı hikayelerin akışına göre sayfalar olarak betimlenir. Geçen olayların akışına göre hazırlanan sayfalara renklendirmeyi yapmak hayal gücüne ya da gerçek çizimlere göre yapılabilir.

Karlar Ülkesi Boyaması

[geo_ad]

‘Frozen’ ismiyle yurt dışında ‘Karlar Ülkesi’ ismiyle ülkemizde yayınlanan ve çok sevilen film, bir kitap uyarlamasıdır. Kitabında geçen ana mekan olarak belirlenen ülkede ana karakterlerin boyama sayfası bulunduğu gibi diğer tüm çizimler de renklendirmeye uygundur.

Eğlenceli zaman geçirilebilecek etkinliklerden biri olan renklendirmede hikayeyi aynı şekilde yaşama olanağı bulunur. Buzlar kraliçesi boyama kağıtlarında Prenses Elsa resimlerinden; Anna, Olaf, Kristoff, Oaken, Marshmallow ve daha fazlası bulunur.

Karlar kraliçesi Elsa, en yakın arkadaşı olan Anna ile atılacağı maceralarda birbirinden farklı kahramanlarla karşılacaktır. Elsalı boyama sayfası Karlar Ülkesi’nin tüm sırlarını ortaya çıkarıyor!

Frozen Boyama Okul Öncesi Etkinliği

[geo_ad]

Frozen boyama sayfası olarak çıktı alınabilir etkinliklerin tamamı farklı serilerden oluşmaktadır. Karakterler arasında hikayenin başrolünde bulunan Elsa’dan başlayarak Anna’ya kadar alternatiflerin bulunabilmesi mümkün olur. Pijamaskeliler Boyama Sayfası benzeri çoklu karakterlerin bulunduğu bir etkinliktir.

Karlar Ülkesi (Frozen) dünyasının en ilgi çekici isimleri kendilerine özgün hikayelerinde, sayfa içerisinde boyama için resmedilmiştir.

Yorum yapın