Preseed Jel Nedir? (Kullananlar)

Hamile kalmak isteyen anne adaylarına yardımcı olan Preseed Jel hakkındaki tüm sorulara bu yazımızda yanıt bulacaksınız. Preseed Jel’in hamile kalmak isteyen anne adaylarının cinsel ilişkiden önce kullanarak hamileliği kolaylaştırdığı biliniyor.

Eğer siz de Preseed Jel nasıl kullanılır? diyorsanız ve ürün hakkındaki sorularınıza yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Preseed Jel, cinsel ilişkiden önce uygulandığı taktirde vajinadaki kuruluğu önleyerek spermlerin daha iyi ve daha hızlı yumurtalara ulaşmasını sağlar. Vajinal kuruluk nedeniyle spermler çoğu zaman yumurtalara varamadan ölürler. Sağlıklı bir döllenme için Preseed Jel ile hamile kalma şansınızı ciddi oranda arttırabilirsiniz.

Ne işe yarar?

Özellikle hamile kalmak isteyen anne adayları tarafından büyük uğraş veren kadınlarımız için mucizevi bir üründür demek yanlış olmaz.

Preseed Jel kayganlaştırıcı ve nemlendirici bir jel olarak bilinir. Anne olma hayaliyle yaşayan kadınlar için Preseed Jel, oldukça faydalı bir üründür. Zira diğer vajina kayganlaştırıcı jeller gibi sperme zarar vermez.

Preseed Jel kullananlar, ortalama 2. denemeden sonra hamile kalıyor. Kadınlar Kulübü Preseed Jel konusunda bir çok annenin bu jel sayesinde hamile kaldığını göreceksiniz.

İçeriği nedir?

Preseed Jel içeriği anne adayları tarafından merak edilmektedir.

Preseed kayganlaştırıcı Jel’in yapılan klinik testlerin sonucuna göre, kadın ve erkek için tehlike arz edecek bir madde içermediği ortaya çıkmıştır. pH seviyesinin dengeli olduğu da bilinmektedir.

İçeriği:

 • Doğal Arabinogalaktan içerir.
 • Sodyum Klorür içerir.
 • Soydum Hidroksit içerir
 • Potasyum Fosfat formülü ile desteklenmiştir.
 • Sodyum Fosfat bileşeni içerir.
 • Hidroksietilselüloz sayesinde akışkanlık sağlar.
 • Pluronic ve Carbomer bileşeni bulunur.
 • Metil Paraben ve Propilparaben içerir
 • Arıtılmış su içerir.
 • Sperme zarar vermeyen koruyucu kalkan görevi görür.
 • Kayganlaştırmanın yanı sıra kurumayı da engelleyen bileşenlere sahiptir.
 • Kanserojen madde içermez.

Preseed Jel, hamile kalmak isteyen anneler için doktor tavsiyesi olarak da verilmektedir.

Paket içerisinden 6 adet plastik aparatı ve 9 adet uygulama şırıngası çıkmaktadır.

Preseed Jel 40 ml olarak paket içerisinden çıkıyor.

Her kullanım için ortalama 3-4 ML yeterli olacaktır.

Yan etkileri nedir?

Preseed Jel’in bilinen yan etkisi fazla değildir.

Preseed Jel kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken şey aynı benzer özellikteki başka bir ürün ile aynı anda kullanılmaması gerektiğidir.

Diğer vajinal kuruluğu önleyen ve kayganlaştırıcı jeller spermlerin yumurtalara gelemeden ölmesini sağlar iken Preseed Jel, bu sorunu çözmek için bulunuyor. 

Preseed Jel yan etkileri ile karşılaşmamak için ilişkiden önce ve sonra başka jel ve kremler ile kullanılmaması gerekir.

Fakat bilinmelidir ki Preseed Jel hamileliği sağlıklı kişiler için kolaylaştırıyor. Kısırlık, Menapoz, Rahim Bozuklukları ve benzeri sağlık sorunları bulunan kişiler için etkili olmayacaktır.

Sağlıklı bireylerin kullanması durumunda Preseed Jel ile sorunsuz bir şekilde bebek sahibi olabileceksiniz.

Fiyatı ne kadar?

Preseed Jel fiyatı, ürünü en ucuza almak isteyen kişiler için oldukça önem arz ediyor.

Zira fazla para vermek istemeyen kişiler için 2021 Ocak ayı itibariyle Preseed Jel fiyatı 200 TL ile 220 TL arası bir fiyata satılıyor. Preseed jel eczane fiyatı ise 210 ile 250 TL arasında satılmaktadır.

Preseed Jel nerelerde satılır?

Preseed Jel, hamileliği kolaylaştırması ile biliniyor. Fakat bu ürünü almak isteyen kişiler, nerede satıldığını bilmiyor. “Preseed Jel nerede satılır?” sorunuza eczanelerde ve e-ticaret sitelerinde satılır yanıtını vermek doğru olacaktır.

Preseed Jel hemen hemen her eczanede bulunuyor. Olur da eczanelerde bulamaz iseniz arama motoruna “Preseed jel en ucuz satın al” yazarak hem ucuz fiyatları görebilir hem de satın alabilirsiniz.

Eczanede ve reçetesiz satılır mı?

Bebek sahibi olmak isteyen kişilere büyük ölçüde yardımcı olan ve hamilelik şansını arttıran Preseed jel, internet sitelerinde çok rahat bir şekilde bulunuyor.

Anne ve baba adaylarının “Preseed jel eczanelerde satılır mı?” sorusuna yanıt aradığını duyuyor gibiyim. Bu sorunuza yanıt olarak Preseed Jel’in eczanelerde satıldığını söyleyebilirim. Aynı zamanda Preseed Jel reçetesiz olarak da satılabiliyor. 

Kullanımı nasıldır?

Cinsel ilişkiniz sonrasında bebek sahibi olamıyorsanız Preseed Jel ile destek alabilirsiniz. Preseed Jel spermlerin daha kolay ve sağlıklı bir şekilde vajinaya ulaşarak döllenmeyi gerçekleştirmeye aracılık eder. Üstelik herhangi bir sağlık sorunu olmayan kişiler üzerinde büyük ölçüde etki gösterir.

Anne ve baba adaylarının “Pressed Jel nasıl kullanılır?” sorusuna Preseed Jel kullanımını şöyle açıklayabiliriz:

 • Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 8-10 dakika önce Preseed Jel uygulaması yapılması gerekir.
 • Preseed jeli kullanmadan önce idrarınızı tamamen yapın.
 • Plastik enjektör yardımı ile tüp içerisinde bulunan Preseed Jel’i enjektöre sıkın.
 • Ortalama 3-4 ML olarak şekilde enjektör haznesini doldurun.
 • Enjektörü vajina içerisine yerleştirerek derinlere doğru itin ve jeli içeriye bırakın.
 • Bu işlemi oturarak veya yatarak yapabilirsiniz.
 • Preseed jeli tamamen içeriye sıktığınızdan emin olun ve içeride kalan fazla kısımların dışarıya atılması için hafifçe ıkının.
 • Fazla olan jel dışarıya çıktığı taktirde havlu veya peçete yardımı ile temizleyin.
 • Jeli sıktıktan 5-6 dakika sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Preseed Jel kullanırken veya kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken şey, ürünün ağzının kapalı bırakılmasıdır.

Preseed jel kullandıktan sonra kapağı sertçe çevirin ve hava almayacak şekilde bırakın. Hava aldığı taktirde jel kuruyacaktır ve işlevselliğini yitirecektir.

Kullananlar

Preseed jel kullanıp hamile kalanlar oldukça fazladır. Preseed Jel kullananlar, ürünün faydalı olduğunu ve hamilelik yüzdelerinin arttığını belirtiyorlar.

Anne ve baba olmak isteyenler için Preseed jel’i kesinlikle tavsiye eden çiftler, annenin yüksek oranla hamile kalacağını ve ürünün performansının etkili olduğunu söylüyorlar. 

Doğurganlık oranının en yüksek olduğu yaşlar olarak bilinen 25-28 yaşlarında sağlıklı bireylerin hamilelik yolunda en büyük yardımcısı olarak bilinen Preseed Jel, ilişkiden en fazla 1 hafta sonra sonuç verecektir.

Hamile kalma konusunda ilişki sırasında kuruluk ve kayganlık gibi sorunlar yaşıyorsanız, Preseed Jel size yardımcı olacaktır.

Unutmayın, Preseed jel ile aynı anda veya yakın zamanda başka bir jel kullanmanız önerilmiyor.

Yorum yapın