Ovulasyon Testi ile Hamile Kalanlar Kılavuzu

Bebek sahibi olmak isteyenler için ovulasyon testi ile hamile kalanlar oldukça ilham verici sonuçlara sahipler. Siz de bebeğiniz olsun istiyorsanız, bu yazıda yer alan bilgilerin tamamını kullanarak hamile kalmak için işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Hamilelik yaşamak için yumurtlama testi olarak da bilinen ovulasyon testi, zaman takibini yapma olanağını sağlar. Yumurtlama döneminde ilişki yaşamak her zaman için hamileliğin şansını artırmaktadır. Bunu hesaplamak için uğraş vermek yerine kolaylıkla test yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Hamile kalanlar genel olarak bunun faydasını görmüşlerdir. Ovulasyon testi yorumları ile ovulasyon testi kullananlar tarafından değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Ovulasyon Testi Nedir? İşe Yarar mı?

[geo_ad]

Yumurtlama döneminizi nasıl hesaplarsınız? Eğer regl döneminize denk gelecek şekilde takvim hesabıyla uğraşıyorsanız hamilelik için yönteminizi acilen değiştirmelisiniz. Çünkü ovulasyon testi bunu sizin yerinize yapar!

Çalışma mantığı vücuttaki LH oranını öğrenmeyi sağlar. Ovulasyon testi takibi ile birlikte 24 ila 48 saatlik süreler içerisinde yumurtlama döneminize giriş yaptığınızı görebilmek çok kolaydır.

Değerinizde yükseliş görmek yumurtlama sürecinizin başladığını işaret eder. İlişki yaşayarak hamile kalma şansınızı artırabilirsiniz. Bu noktada kesinlikle işe yarayan bir testtir.

Ovulasyon testi ile gebelik yaşayanların sayısındaki artışla birlikte, daha fazla sayıda anne olmak isteyen aday için tercih edilmeye başlanmıştır.

Ovulasyon Testiyle Hamile Kalmak Mümkün mü?

[geo_ad]

Evet mümkündür. Hamile olmak için en doğru şekilde yumurtlama kontrolünüzü yapmanıza olanak verir. Ovulasyon testi kullanıp hamile kalanlar bunun en önemli örneği olur.

İlişki yaşanacak olan dönemin belirlenebilmesi için kullanımı uygun durumda olan başarılı bir test şeklinde tanımlanır.

Hamilelik için Nasıl Kullanılır?

Testi kullanmak için adet döneminizin ne zaman denk geldiğini bilmelisiniz. Düzenli olarak gün sayınız belliyse 10.günden başlayarak kullanımı tavsiye edilir. Ovulasyon testi kullananlar için en iyi sonuçlar bu sayede alınmıştır.

Düzensiz adet görenler için son 90 günlük süredeki ortalamaya göre 14-15.günden itibaren ovulasyon testi kullanımı başarı sağlar. İdrarınızla öğrenebilmenize olanak sağlayan özelliğiyle kullanımı mevcuttur. Dijital olarak hazırlanmış yeni nesil modellerde işiniz daha da kolay olur.

Kullanımı tek günle sınırlandırmak yerine 5-6 gün boyunca devam etmenizle birlikte en doğru sonuçları görebilmeniz mümkün hale gelir.

Ovulasyon testi ile yumurtlama gününü yakalayalım diyorsanız bu sürelere uygun olarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Yumurtlama döneminizde yaşayacağınız ilişkilerle hamile kalmanız çok kolaylaşır. Bunu otomatik olarak gösteren özelliğinin bulunuyor olmasıyla kullanımı basittir.

Test yaptıktan sonra çift çizgi çıkması durumunda ovülasyon testi ile hamile kalmak onay vermiş olur.

Tek çizgi çıkması durumundaysa yumurtlama dönemine henüz girmediğinizi belirterek hamilelik şansınızın düşük ihtimalle olduğunu tanımlar.

Test uygulaması sonrasında hemen çizgi kontrolü yapılarak ilk beş dakikalık süre içerisinde sonucu öğrenebilirsiniz. Zamanın geçmesi sonrasında sonuçlarda değişimin görülebilir hale gelmesi yanlış yönlendirilmenizi sağlayabilir. Bu yüzden ilk dakikalarda görülen tek ya da çift çizgiye göre yorumunuzu yapmanız başarı oranını yükseltir.

Ovulasyon testi kullanıp hamile kalan anne adaylarının tamamı doğru kullanım sayesinde hamilelik şanslarını artırmışlardır.

Ovulasyon Testi Yorumları

[geo_ad]

Testi kullananlar tarafından yapılan yorumlarda sunduğu kolaylıklar ve aynı zamanda avantajlarıyla ön planda bulunur. Takvim hesabı yaparak hamile kalanlar için yaşanan zorlukları yaşamadan işinizi kolaylaştırmaktadır.

Ovulasyon testi yorumları sunduğu avantajlarıyla ve hamileliği kolaylaştırmasıyla olumludur. Kullanarak anne olan kadınların sayısı bir hayli yüksektir.

Yumurtlama testi ile hamile kalanlar buldukları başarılı sonuçlarla birlikte diğer kullanmak isteyenlere de tavsiye ederler. İlişkiye başlayabileceğiniz doğru zaman dilimini gösteriyor olmasının ayrıcalığıyla bebek sahibi olabilirsiniz.

Kullanıcılarının uyguladığı süre adet döngüsüne bağlı olarak değişim göstermiştir. Siz de başarılı şekilde gerekli şekilde işlemleri yapmanızla birlikte en iyi sonuç geri dönüşlerini alabilirsiniz.

Günümüzde hamilelik için en çok tercih edilen testlerden birisi olmasını sağlayan özellikleriyle ovulasyon testi ile hamile kalma başarısı oldukça yüksektir.

Ovulasyon Testi ile Hamilelik
Ovulasyon Testi ile Hamilelik

Ovulasyon Testiyle Hamilelik Öğrenilebilir mi?

En çok merak edilen sorularınızdan biri de hamilelik dönemini gösterip göstermediğidir. Hamilelik öğrenmek için standart ev tipi gebelik testlerini kullanmanız daha doğru olur.

Testin temel amacı yumurtlama döneminizin ne zaman olduğunu size göstermesi olarak tasarlanmıştır. Ovulasyon testi ile hamilelik belli olur mu merak ediyorsanız ilk tercihiniz söylediğimiz gibi gebelik için hazırlanmış testlerdir.

Anne adayı olmak isteyenler için kullanımı çok daha doğru olduğu gibi başarı oranı da bu sayede yüksek olur.

Ovülasyon testi ile erkek bebek gibi cinsiyet belirlemenin yapılması söz konusu değildir. Gebeliğe hazır olduğunuz süre ne zaman? ne zaman ilişki yaşamalısınız? sorularının cevabını verir.

Dijital ovulasyon testi ve klasik testleri kullanarak bunlara net şekilde cevap bulabilirsiniz. Bu durumda da bebeğinizi beklemeye başlamanızı sağlamada etkili olur.

Ovulasyon Testi Al: Nerede Bulunur?

[geo_ad]

Günümüzde hamileliği kolaylaştıran önde gelen testlerden biri olarak kullanımı başarılı sonuçlara sahiptir. Klomenle hamile kalanlar için olandan farklı şekilde, sadece testtir. Yumurtlama döneminizi gösterme prensibiyle çalışır. İğne gibi uygulamaları bulunmaz.

Ovulasyon testi ile hamile kalanlar 2019 yılında da fazla sayıda olduğundan ve önerildiğinden dolayı eczanelerden veya internetten satın alabilirsiniz. Klasik ya da dijital tercihlerinizi gerçekleştirmenizle çok sayıda marka kullanımınıza uygun olarak hazırlanmıştır.

Satın alım için herhangi bir reçete gerekliliği yoktur. Alışverişinizi yapmanız sonrasında hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bir ürün olmasıyla ön plana çıkar. Hamile kalmak isteyenlerin başarılı sonuçları alabilmesinde etkili bir ürün olarak tercih edilebilen özelliğe sahiptir.

Markalar arasından yaptığımız fiyat listesini ve değerlendirmeleri de sizler için bir araya getirdik.

 Ovulasyon Testi Al
Ovulasyon Testi Al

En İyi Ovulasyon Testi

Clearblue ovulasyon testi, laboquick ile hamile kalanlar ve ovulasyon testi predictor gibi öne çıkan çok sayıda test bulunur. Aralarından en çok kullanılan marka Laboquick markasıdır.

En iyi ovulasyon testi hangisidir? merak ediyorsanız, özelliklerine göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hepsinin kullanım amacına yönelik tasarımı aynı olsa da dijital ovulasyon testi kullanabilirsiniz. Gebelik için hazırlık süreci olan yumurtlama dönemini üzerindeki dijital ibarelerle gösterir.

Tüm testlerin kullanım şekli aynıdır. İdrar yöntemiyle uygulanmaya hazır olan özellikleriyle kolaylıkla yumurtlama döneminde olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Tükürükle yapılan ovulasyon testi Türkiye’de popüler değildir. Kullanılabilirlikleri standart olan tercihleri bulabilirsiniz. Ovulasyon indüksiyonu ile hamile kalanlar arasındaki yerinizi almak için listeyi inceleyin.

Ovulasyon testi markaları

Laboquick Ovulasyon Testi

Laboquick testi tamamen bilimsel açıdan özel olarak geliştirilmiştir ve doğru sonuçları alabilmeyi sağlar. İçerisinde hamilelik durumunu merak edenler için klasik olarak gebelik testi de ovulasyon testleri haricinde bulunur.

CE sertifikasına sahiptir. %99 doğruluk oranı bulunur. Laboquick ile hamile kalanlar teste tam puan verirler.

Laboquick ovulasyon testi kullananlar olumlu yorumlarıyla diğer kullanıcılar için de ürünü tavsiye ederler.

Gittigidiyor – 29.90 TL

Predictor Ovulasyon Testi

En iyi ovulasyon testi markalarından biri olarak kullanımdadır. Hamile kalmaya en elverişli günlerinizin hangisi olduğunu değerlendirmenizi sağlayan özelliğiyle popüler markalardan biridir.

Güvenilirlik oranı oldukça yüksektir. Ovulasyon testi ile hamile kalanlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen markalardan biri olarak tercih edebilirsiniz. 7’li predictor testi alarak gebeliğe hazırlığınızı başlatabilirsiniz.

Akakce – 68 TL

Clearblue Ovulasyon Testi

Clearblue ovulasyon testi kullananlar aldıkları olumlu sonuçlarla testi önerirler. Tavsiye edilen markalardan biri olarak uygun fiyatıyla alınabilir.

Doğruluk oranı oldukça yüksektir. Ne zaman hamilelik için uygun olduğunuzu gösteren detaylarıyla beklentileri karşılar özelliktedir.

Eczane.com.tr – 59 TL

Babystart FertilFocus Tükürükten Ovulasyon Testi

Dijital olarak kullanılabilir ovulasyon markalarından biri olarak tükürük yardımıyla doğurganlığınızı belirlemenizi sağlar özelliğe sahiptir. Kullanım açısından büyük kolaylık sağlar.

Trendyol – 169 TL

MOTHERSMART Femometer Ovulasyon Testi

Yeni nesil testlerden biri olarak ovulasyon testi ile hamile kalma başarısı artışını sağlayan özelliğe sahiptir. %99 seviyesinde olan doğruluk oranıyla birlikte Mothersmart tarafından geliştirilen ürünün anne adayları için sağladığı avantaj oldukça yüksek seviyede bulunur.

Gittigidiyor – 266 TL

Yorum yapın