Hamile Giyim Markaları

Siz de hamileliğinizde size eşlik edebilecek markaları mı öğrenmek istiyorsunuz? Hamile elbisesi, tesettür hamile giyim, tunik, salopet, etek, hamile takımları, hamile şortu, gömlek, elbise, mont, üst giyim, triko elbise, alt giyim, tulum, plaj kıyafetleri mi almak istiyorsunuz?

Gelin sizler için tercih edebileceğiniz markaları derleyelim.
Dilerseniz hemen başlayalım.

Hamile Giyim Markaları

Hamilelik yaşayan kadınların durmadan değişen bedenleri oldukça şirin bir sorundur. Bu ihtiyaçlarını da karşılayabilmek için hamile kıyafetlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Peki hamile anneler hangi markalar ile kendilerine uygun kıyafeti seçebilirler?

1- LCW Hamile Giyim

Uygun fiyatlı ürünleri ile bilinen LC Waikiki her kesimden annenin tercih edebileceği markalar arasındadır.

Üzerinde komik yazılar ve resimler bulunan kıyafetleri tercih edebilir veya elbiselerle rahat bir gün geçirebilirsiniz.

2- Defacto Hamile Giyim

Defacto da yine ucuz hamile ürünleri bulunan markalar arasındadır. Defacto ile kolayca uygun fiyatlı hamile tuniklerine ulaşabilirsiniz.

3- H&M Hamile Giyim

Farklı ve orijinal tasarımları ile dikkat çeken HM ile hamileliğinizi güzel kıyafetlerle taçlandırabiirsiniz. Çok çeşitliliği sayesinde de kendinize uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

LCW ve Defacto’dan fiyatı biraz daha pahalı olmasına karşın buna değerdir.

4- Oysho Hamile Giyim

İç giyim, spor giyim ve ev giyimde oldukça tercih edilen Oysho, kaliteli markalar arasındadır. Kumaşına dokunarak bile bunu ayırt edebilirsiniz. Fakat bu noktada söylememiz gerekir de fiyatları da ona göre artmaktadır.

Gecelik, sütyen, iç çamaşırı arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

5- E-bebek Hamile Giyim

Bebeğiniz için alışverişe gittiiğinizde kendiniz için de tercih edebileceğiniz gecelik, pijama takımı, hamile taytı, tişört, çorap, boxer külot, pantolon gibi ürünleri bulunmaktadır.

Fiyatı da tercih edilebilir niteliktedir.

6- Penti Hamile Giyim

İç giyimde yönünde hepimizin bildiği penti; hamile mayosu, tişört, sweatshirt, pijama takımı, sabahlık konularında da hamilelere hizmet vermektedir.

7- Dagi Hamile Giyim

Dagi markası yine iç giyimde karşımıza çıkmaktadır fakat hamilelik döneminizde yine tercih edebileceğiniz markalar arasındadır. İçeriğinde; hamile tayt, gecelik, sabahlık, hamile külotu, pijama takımı, eşofman altı bulunmaktadır.

Bir diğer tercih edebileceğiniz markalar arasında; GeBe, Lyn Mama, Lyn Devon, GAP , sefamerve gibi markalar bulunmaktadır.

Yorum yapın