Gaz Yapmayan Biberon Markaları ve Fiyatları

Gaz yapmayan biberon markaları arasındaki en iyi 9 öneri listesi ebeveynler için hazır. Fiyatları ve kullanıcı yorumlarına göre değerlendirmede olan alternatifler bebekler için kullanımı uygun sağlıklı ürünlerdir.

Gece uykularınızın kaçmasına yol açan gaz sorununu tamamen ortadan kaldırabilmek için yazının tamamını okumanızı tavsiye ederiz…

Yeni doğan döneminden başlayarak ilerleyen aylara kadar kullanımı uygun olarak tasarlanan özelliğe sahip olan biberon ürünleri bulunur. Dünyanın önde gelen üretici markaları tarafından hem kullanışlı hem de gazı engelleyen seviyede kullanımları mümkündür.

Gaz sorunları için Gaz Yapmayan Bebek Mama değerlendirmesini de okuyabilirsiniz.

Gaz Yapmayan Biberon Markası Alternatifleri

[geo_ad]

Dr Browns Biberon

Listenin ilk sırasında hava yutturmayan biberon konseptiyle tasarlanmış olan Dr Browns yer alır. Akış kanalının bulunuyor olmasından her kullanımda yararlanmak kendine özgün standardını ortaya koyar.

Dr Browns gaz yapmayan biberon özelliğini taşımasıyla birlikte hem erkek hem de kız bebekler için kullanılabilmektedir. Besinlerde yer alan vitaminlerin kaybolmasını engelleme özelliğini de bulundurur.

Gaz sancıları nedeniyle ortaya çıkan sorunların tamamını engeller. Bebeklerde biberon kaynaklı olarak oluşan durumların tamamını ortadan kaldırmaktadır.

Yenidoğan dönemi için de Dr Browns biberon kullanımı uygundur. Sızdırmaz ve akma yapısı sayesinde cam yapısıyla sağlıklı kullanımın desteklenmesi uygundur. Gaz yapmayan özelliği her ürününde taşır.

Fiyatı – 60 TL

Avent Anti Colic Biberon

[geo_ad]

Philips markası tarafından geliştirilen Avent, bebeklerinizin ve sizlerin gece uykusunu koruma altına alır.

Gaz oluşumuna neden olan hava akışının tamamen kesilmesine yönelik olarak tasarımı bulunur. Kullananlar tarafından gaz yapmayan biberon önerileri arasında en çok tavsiye edilen marka olur.

Sıklıkla tercih edilen markalar arasında bulunan Avent gaz yapmayan biberon son derece kullanışlıdır. Anti Colic serisi altında tasarlanmış olmasıyla birlikte tamamen bu sorunun giderilmesi düşünülerek satışa sunulur.

Bebeklerin ağız yapılarına uygun genişliğiyle birlikte çok rahat besin tüketiminin sağlanmasında etkilidir. Philips markasının üstün teknolojisiyle geliştirdiği Avent serisi doğal cam kullanımına sahiptir.

Philips avent gaz yapmayan biberon özelliğini korumasıyla birlikte ebeveynlerin memnuniyetini sağlar.

Avent biberonarda fiyatların uygun seviyeden başlıyor olmasını değerlendirebilmek bütçe açısından da katkı sağlar.

Fiyatı: 43 TL

Bebek Gaz Yapmayan Biberon Fiyatları
Bebek Gaz Yapmayan Biberon Fiyatları

Wee Baby Antikolik PP Biberon

[geo_ad]

Bebeklerin sancılarını dindiren yapısıyla tercih edilebilir en iyi alternatiflerden biri Wee gaz yapmayan biberon olur.

Etkin koruma özelliğiyle birlikte her bebek için tüketimin başarıyla sağlanabilmesini mümkün kılar. 0+ ay dönemden itibaren uygun olarak yeni doğan için tercih edilebilmektedir.

Ağızlık kısmı tamamen içimin desteklenmesiyle ebeveynlerin işini kolaylaştırmaya yöneliktir. Markalar arasında en çok güven verenlerden biri olarak da değerlendirilir.

Wee gaz yapmayan biberon kullananlar tarafından yapılan gerçek yorumlara göre sancıların giderilmesi söz konusudur.

Fiyatı – 18 TL

Chicco NaturalFeeling Biberon

Chicco markası tarafından tasarlanan gaz giderici etkiye sahip biberon markası tercihlerinden biridir.

Eğimli emzik yapısına sahip olmasıyla eşsiz bir korumaya sahiptir. Doğal bir anne sütün beslenmesini sağlamak üzerine düşünülerek hazırlanmıştır. Bebeklerde gaz yapmayan biberon tercihleri arasında görünüm itibariyle en kendine özgün yaratıcı dizaynlardan biri olur.

Doğal hissi yaşatma hedefiyle bebekler için doğal emme hissini sağlamaktadır. Anne-bebek arasındaki bağın kaybolmamasını destekleyen yapıdadır. Chicco gaz yapmayan biberon kadife yumuşaklığını getirir. Kullananlar arasında %96 onay oranıyla yüksek güvenilirlik oranı bulunur.

Yeni doğanlar için en ideal pozisyonda emzirmeyi sağlayan biberon markaları arasında zirvede bulunur. Normal akış, orta akış ve hızlı akış alternatiflerine sahip olan Chicco biberon tasarımları mevcut durumdadır.

Her aya uygun olarak bebekler için konforlu kullanım desteğini sağlamak üzerine tasarlanmıştır.  

Fiyatı – 55 TL

Bambino Biberon

[geo_ad]

Gaz yapmayan bebek biberonu özelliğini taşıyan uygun fiyatlı ürünler arayanlar için Bambino tekli ve çift set halinde satışa sunulmaktadır.

Silikon başlığa sahip olmasıyla birlikte hava akış dengesinin sağlanmasına yönelik olarak özel olarak hazırlanmıştır. Kullananlar tarafından önerilen biberon tercihlerinden biridir.

Kullanılabilirlik açısından gaz yapmayan biberon Bambino en iyi deneyimin yaşanmasını sağlar. Bebeklerin beslenmesine yönelik olarak tutuşu son derece kolaydır.

Çift taraflı yapısıyla sağlıklı şekilde her zaman mama tüketimini başarıyla sağlar. Bebekler tarafından sevilerek tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Fiyatı – 29 TL

Nuk Biberon

Nuk markasının geliştirdiği gaz yapmayan özelliğe sahip olan ürün alternatifleri iki seçenekten oluşur. Nuk First Choice Plus ve Nuk Nature Sense PP Biberon olarak ayrılır.

Cam olarak tasarlanmış olan yapılarıyla sağlıklı kullanımı düzenli olarak sağlamada etkin ürünlerdir.

Geniş ağız bölümüyle bebeklerin emzirme alışkanlıklarını kolaylaştırmaktadır. Temizlenebilir yapısıyla her zaman başarılı kullanımı sağlar.

Ergonomik biberon şekline sahip olarak gaz yapmaz özelliğiyle birlikte tutuşu da son derece rahattır. Doğal biberon yapılarıyla her bebeğin tercih edebileceği özelliği bulundurur.

Fiyatı – 32 TL

Lansinoh Natural Wave Biberon

[geo_ad]

Lansinoh gaz yapmayan biberon uç kısmında yer alan dalgalanmalı özelliğiyle anne göğsüne benzerlik sağlar.

Emerken güven veren yapıya en benzer şekilde tasarlanan yapıya sahip olarak beslenme alışkanlığını güvenli seviyeye çıkarır. Bebeklerin mutlu şekilde biberon kullanabilmelerini sağlayan yapısıyla tercih edilir.

Lansinoh tarafından geliştirilmiş özel emme yüzeyiyle şişe yapısı son derece gelişmiştir.

Ebeveynler için tercih edilebilir gaz yapmayan biberon markaları arasında özel konumda bulunur. Faydaları açısından her kullanımda sancısız beslenme düzenini elde etmede etkindir.

Kolik sancısına neden olan hava yutulmasını azaltan hava giriş sistemi bulunur. Cam yapısıyla birlikte biberon kullanım deneyimini maksimum güvenlikle ve sağlıkla sunmaktadır.

Fiyatı – 31 TL

Fiyatları Ne Kadar?

[geo_ad]

Her ürün için fiyat seviyesini paylaştık. Gaz yapmayan biberon fiyatları içerisinde uygun maliyetten başlayarak yüksek seviyeye kadar ulaşan tercihler değerlendirilebilmektedir. Uygun fiyata sahip olan alternatifler olarak ekstra Mamajoo ve Medela biberonlar da değerlendirilebilmektedir. Gaz yapmayan özellikleriyle birlikte kullanımları uygundur. Fiyatları 30 TL – 40 TL bandındadır.

Fiyat performans ürünleri olarak da kullanıma uygun bebek biberonları en iyi deneyimi sağlar. Bütçe planlamanızla aynı seviyede olan markaları tercih ederek hem bebekleriniz hem de kendiniz için maliyet oranlarını üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Kolik bebekler için genel olarak fiyat bandı en üst düzeyde olan marka Dr Browns’dur.

Gaz giderici biberon fiyatları açısından Philips Avent markası fiyatına oranla sunduğu performansı yüksek seviyedeki tercihtir.

Yorum yapın